Podzimní Jarmark - 2. - 27.10.2017


Podzimní Jarmark - 2. - 27.10.2017

Podzimní jarmark v Novém Veselí potěší zahrádkáře i zájemce o špičkový design za skvělou cenu.

Plastia pořádá od 2. do 27. října ve svém sídle v Novém Veselí na Vysočině Podzimní jarmark. V tomto termínu vždy od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin zde mohou zájemci nakoupit produkty Plastia za zvýhodněné ceny.

„Podzimní jarmark pořádáme letos poprvé, navazujeme však na naše úspěšné Jarní jarmarky. Nabídku samozavlažovacích květináčů a truhlíků rozšíříme o sezónní zboží. Zákazníci jistě ocení naše výrobky ze smuteční floristiky, které užijí při nadcházejícím Svátku zesnulých, ale i hrabadla a lopaty na sníh, stejně jako krmítka pro ptáky,“ láká na jarmark Lenka Novotná, jednatelka a design manažerka společnosti Plastia.

Plastia je držitelem několika významných tuzemských i zahraničních ocenění v oblasti produktového designu. Letos získala vůbec nejprestižnější z těchto cen, Red Dot Award Winner, za vermikompostér Urbalive, na jehož vývoji spolupracovala s předním českým architektem a designérem Jiřím Pelclem.

Motivací k návštěvě Podzimního jarmarku společnosti Plastia může být také možnost nákupu plastových květináčů na kila za jednotnou cenu 59 Kč/kg nebo velký výběr zboží vhodného jako vánoční dárek. Ke každému nákupu navíc získá zákazník malý dárek.